Učionica budućnosti

U projektu Učionice budućnosti sudjelovali Samsung Electronics Adriatic, CARNet, MZOS. Samsungove učionice budućnosti opremljene su tablet računalima, tipkovnicama i pametnom pločom, koje povezuje Content Management System rješenje naziva Samsung School. U opremanju interijera učionice pomogli su Grad Zagreb i ADRIATIC FILM d.o.o. Zahvaljujemo svima!

Aktivnosti u Učionici budućnosti

Dobrodošlica iz Devete gimnazije

Autor: Sonja Lušić Radošević, 2. 4. 2016.

Prilikom otvorenja Učionica budućnosti u OŠ Popovača OŠ Horvati, video-konferencijski se povezala i Učionica budućnosti u zagrebačkoj IX. gimnaziji koja je već implementirale ova obrazovna rješenja u kurikulum.

Naglašeno je kako će umrežavanje Učionica budućnosti u suradnji s CARNetom i Samsung Electronics, omogućiti još kvalitetniju razmjenu znanja i iskustava, s ciljem najbolje primjene informacijskih i komunikacijskih tehnologija u profesionalnom i osobnom životu učenika i nastavnika.

...pširnije