Srebro za STREET DANCE 2010./2011.

Ekipa IX. gimnazije i ove godine je osvojila medalju na prvenstvu srednjih škola grada Zagreba u plesu. U prethodnih osam godina plesna skupina Big Deal osvojila je četiri zlatne, dvije srebrnu i jednu brončanu medalju. Čestitamo!

Ekipu IX. gimnazije vodi Marija Matkovića, bivša učenica IX. gimnazije

• Karla Ileš
  • Adriana Sudarić
  • Martina Martinić
  • Željka Markulin
  • Martina ivančić
  • Karmen Dravinski
  • Nika Pavković
  • Marija Starešina
  • Anja Ivošević
  • Andrea Habek

2009./2010.

Zlato za za plesnu skupinu Big Deal!

Ekipa IX. gimnazije osvojila je još jednu zlatnu medalju na prvenstvu srednjih škola grada Zagreba u plesu.

Čestitamo!

Plesna skupina Big Deal pod vodstvom naše bivše učenice, sjajne Marije Matković

Ekipa: Korina Klakučer, Dorotea Cepanec, Ana Šlogar, Dijana Rajčević, Ana Herceg, Martina Martinić, Adriana Sudarić, Željka Markulin, Martina Ivančić, Petra Krpan, Karla Ileš
Voditeljica: Marija Matković, bivša učenica IX. gimnazije

2008./2009.

Bronca za plesnu skupinu Big Deal!

Plesna grupa „BIG DEAL“ osvojila je brončanu medalju na natjecanju zagrebačkih plesnih skupina srednjih škola.

Big Deal

galerija slika

I ove se godine, na prvenstvu srednjih škola grada Zagreba, naša plesna skupina "Big Deal" pokazala u najboljem izdanju. Plesna skupina je pod vodstvom naše bivše učenice Marija Matković osvojila brončanu medalju u kategoriji Street Dance.

Čestitamo!

Sastav: Nina Jandrić, IV.,Suzana Biljan, IV.d, Iva Šimović, IV.d, Korina Klakučer, III.b, Dijana Rajčević, III.b, Vedrana Trnka, III.c, Ana Šlogar, III.c, Dorotea Cepanec, III.c, Ana Herceg, III.d, Petra Krpan, III.e, Ivana Jandrić, II.e, Lea Črček, II.e, Andrea Habek, II.b, Juraj Denžić, II.d

galerija slika

29.03.2009. Trešnjevačka plesna scena - TREPS

29. ožujka u 19.00 održao se 6. susret plesnih grupa  urbanog plesnog izraza Trešnjevačka plesna scena - TREPS. IX. gimnaziju je predstavljala plesna grupa „Big Deal“ pod vodstvom naše bivše učenice Marija Matković.

...galerija slika

2007./2008.

Zlato za za plesnu skupinu Big Deal!

Plesna skupina je pod vodstvom naše bivše učenice Marija Matković osvojila zlatnu medalju u kategoriji Street Dance.

« Ožujak 2024 »