Učionica budućnosti

U projektu Učionice budućnosti sudjelovali Samsung Electronics Adriatic, CARNet, MZOS. Samsungove učionice budućnosti opremljene su tablet računalima, tipkovnicama i pametnom pločom, koje povezuje Content Management System rješenje naziva Samsung School. U opremanju interijera učionice pomogli su Grad Zagreb i ADRIATIC FILM d.o.o. Zahvaljujemo svima!

Aktivnosti u Učionici budućnosti

Video konferencije s Portugalom i Belgijom

Autor: Administrator , 10. 6. 2016.

Izborna nastava iz Engleskog jezika koju vodi prof. Blažić održava se u suvremeno opremljenoj Učionici budućnosti. Upravo ta tehnologija omogućava jednostavno "rušenje zidova" učionica kako bi se nastava držala zajedno s kolegama i učenicima iz drugih škola, drugih država ili kontinenata koji nisu fizički ovdje s nama.

U drugom polugodišu održane su video konferencije sa školama u Portugalu i Belgiji na kojoj su učenici usvajali nova gradiva i učili jezik u ugodnom druženju sa svojim vršnjacima.