OBAVIJEST – DOZNAKA SREDSTAVA ZA PRIJEVOZ UČENIKA

Autor: Jasna Mađer, 6. 6. 2024.

U prilogu ove obavijesti možete se informirati na koji način ostvariti povrat sredstava za prijevoz Samoborčekom EU grupa d.o.o. za razdoblje svibanj 2024. - lipanj 2024. godine.

Popunjeni obrazac hitno dostavite u tajništvo škole, soba 4/I. kat.

Učenici koji imaju pravo ostvariti povrat sredstava, a koriste se prijevozom Samoborček EU grupa d.o.o. moraju HITNO, a najkasnije do 18. 06. 2024. godine dostaviti u tajništvo ili putem elektroničke pošte na sljedeću e-mail adresu:

tajnistvo@gimnazija-deveta-zg.skole.hr

sljedeću dokumentaciju:

• popunjeni obrazac za povrat sredstava za razdoblje svibanj – lipanj 2024.
  • preslike računa za mjesece svibanj i lipanj 2024. za koje je korišten prijevoz na kojima mora pisati „subvencija 25%“
  • presliku mjesečne e-kartice
  • presliku potvrde o IBAN-u i dokaz o OIB-u roditelja/staratelja/učenika (ukoliko je učenik punoljetan) - samo kada se prvi put potražuje povrat sredstava ili se mijenja broj IBAN-a
  • pisanu izjavu roditelja u slučaju da za koji mjesec nije napunjena e-kartica i nije uplaćen iznos na istu za mjesečnu vožnju
  • pisanu izjavu roditelja u slučaju da za koji mjesec je napunjena e-kartica i uplaćen je iznos na istu za mjesečnu vožnju, ali je račun izgubljen, uništen ili slično  i/ili je e-kartica izgubljena, uništena ili slično

PRIJEVOZ MATURANATA

Za prijevoz maturanata za dane pohađanja državne mature (gimnazijski programi), sufinancirat će se, odnosno financirat će se najpovoljniji iznos (pojedinačne karte, polumjesečna ili mjesečna e-karta) za dane pohađanja ispita državne mature. Stoga, ako kupujete pojedinačne karte morate ih sve čuvati i priložiti uz Obrazac za povrat sredstava.

Izvor: Gradski ured za obrazovanje, sport i mlade

Priloženi dokumenti:

Obrazac za povrat sredstava za razdoblje svibanj – lipanj 2024.

VAŽNA NAPOMENA:

Nakon navedenog datuma za dostavu dokumentacije (18. 06. 2024.) neće biti moguća dostava zahtjeva za povrat sredstava Ministarstvu znanosti i obrazovanja, jer od ove školske godine Ministarstvo neće priznavati naknadne zahtjeve pa molimo da dokumentaciju dostavite najkasnije do roka navedenog u obavijesti.

« Srpanj 2024 »

Ukupno: 2195557