preskoči na sadržaj

IX. gimnazija Zagreb

 > Naslovnica
Vijesti iz IX. gimnazije u Zagrebu

Natjecanja - 2023./2024.

Autor: Sonja Lušić Radošević, Mateja Mačešić, 15. 5. 2024.

 

U školskoj godini 2023./2024. na županijskim i državnim razinama natjecanja u znanju, smotri Lidrano, Mreži čitanja te međunarodnom natjecanju iz latinskog jezika je sudjelovalo 177 učenica i učenika.

Od toga je 53 učenika pozvano na županijsku razinu natjecanja u znanju i Smotre literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LIDRANO, a troje učenika na državnu razinu. 

Učenici IX. gimnazije koji su sudjelovali na državnoj razini natjecanja  u znanju: 

Predmet Ime učenika Prezime učenika Razred Mentori Plasman
Matematika Tian Vlašić 3.b Melita Šulc 6. mjesto i pohvalnica
Logika Tian Vlašić 3.b Željko Platužić 7. mjesto
Matematika Viktorija Pribanić 2.d Anja Posel 6. mjesto i pohvalnica
Povijest Gabriel Leon Barbarić 3.c Vladimir 9. mjesto

Učenici IX. gimnazije koji su sudjelovali na županijskoj razini natjecanja u znanju i na županijskoj razini  Smotre literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LIDRANO:

Predmet Ime učenika Prezime učenika Razred Ime mentora Prezime mentora
Povijest Grgur Crnković 1.c Josipa Malčić
Povijest Lira  Musliu 1.d Josipa Malčić
Povijest Lana  Golubić 2.c Sebastijan Zadravec
Povijest Andrija Kuzmić 2.c Sebastijan Zadravec
Geografija Josip Moser 2.c Suzana Rzounek
Njemački jezik  Kjara  Križanović 2.d Lovorka Keča Bugarin
Matematika Viktorija Pribanić 2.d Anja Posel
Njemački jezik  Ela Zmišlja 2.d Lovorka Keča Bugarin
Biologija Sara Burica 2.e Marija Repulec Glogović
Talijanski jezik Gabrijela Alagić 3.b Katarina Gospodnetić Pavković
Lidrano Lily Antić 3.b Ljiljana Miler
Talijanski jezik Lara  Dvorski 3.b Katarina Gospodnetić Pavković
Lidrano Nina Grubić 3.b Ljiljana Miler
Geografija Tara  Lakatoš 3.b Fran Alilović
Povijest Mihael Razić 3.b Fran Alilović
Geografija Dorotea  Strugar 3.b Fran Alilović
Logika Tian Vlašić 3.b Željko  Platužić 
Matematika Tijan Vlašić 3.b Melita Šulc
Talijanski jezik Ana Alvir 3.c Katarina Gospodnetić Pavković
Povijest Gabriel Leon Barbarić 3.c Vladimir Begović
Francuski jezik Antun Bader  Bistrović 3.d Mirjana Franić
Francuski jezik Barbara Cvjetković 3.d Mirjana Franić
Geografija Lovro  Boras 3.e Fran Alilović
Francuski jezik Antonela Biškupić 4.a Mirjana Franić
Engleski jezik Jan Stjepan  Franja 4.a Ingeborg Radimiri
Francuski jezik Jan Stjepan  Franja 4.a Mirjana Franić
Francuski jezik Karlo Kunić 4.a Mirjana Franić
Francuski jezik Ivana Sekulić 4.a Mirjana Franić
Geografija Leona  Jokić 4.c Fran Alilović
Engleski jezik Noa Klarić 4.c Katarina Gospodnetić Pavković
Povijest Noa Klarić 4.c Vladimir Begović
Filozofija Matija Rajnoha 4.c Željko  Platužić 
Matematika Klara Keglević 4.d Melita Šulc
Talijanski jezik Magda  Peša 4.d Katarina Gospodnetić Pavković
Talijanski jezik Lana  Medić 4.e Katarina Gospodnetić Pavković

OSTALA NATJECANJA

Učenici IX. gimnazije koji su osvojili brončanu medalju na međunarodnom natjecanju u poznavanju latinskog jezika i kulture; ECCL (European Certificate for Classics)

Ime učenika Prezime učenika Ime mentora Prezime mentora Razred
Antonio  Palić Anabela Bratulić 2.b
Viktorija  Pribanić Anabela  Bratulić 2.d
Petra Mihalj Anabela Bratulić 2.a
Fran  Stampf Anabela Bratulić 2.a

Učenici IX. gimnazije koji su sudjelovali na državnoj razini natjecanja "Mreža čitanja" u organizaciji Hrvatske mreže školskih knjižničara:

Natjecanje Ime učenika Prezime učenika Razred Ime mentora Prezime mentora
Mreža čitanja Izabela Rimac 2.d Mateja Mačešić
Mreža čitanja Ela  Zmišlja 2.d Mateja Mačešić
Mreža čitanja Nino Kolega 3.a Mateja Mačešić
Mreža čitanja Gabrijela Alagić 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Nina Grubić 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Tara  Lakatoš 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Dorotea Strugar 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Aneta Šušnjara 3.b Mateja Mačešić

Učenici IX. gimnazije koji su sudjelovali na županijskoj razini natjecanja "Mreža čitanja" u organizaciji Hrvatske mreže školskih knjižničara:

Mreža čitanja Petar Capan 1.a Mateja Mačešić
Mreža čitanja Iskra Azinović 1.c Mateja Mačešić
Mreža čitanja Izabela Rimac 2.d Mateja Mačešić
Mreža čitanja Ela  Zmišlja 2.d Mateja Mačešić
Mreža čitanja Patricija Čolić 3.a Mateja Mačešić
Mreža čitanja Nino Kolega 3.a Mateja Mačešić
Mreža čitanja Sara Suhić 3.a Mateja Mačešić
Mreža čitanja Mia Zubac 3.a Mateja Mačešić
Mreža čitanja Gabrijela Alagić 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Nina Grubić 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Tara  Lakatoš 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Dorotea Strugar 3.b Mateja Mačešić
Mreža čitanja Aneta Šušnjara 3.b Mateja  Mačešić

Čestitke svim sudionicima!




Upisi IX. gimnazije

Upisi u IX. gimnaziju u Zagrebu

Upisi 

IX. gimnazije u Zagrebu

 
Deveta na Facebooku
 
STEM School Label oznaka

MenSi Learning Labs

Projekti

Projekti

Projekti
Wi-Fi u Devetoj

Projekti

Projekti

EU projekti



Deveta - moja škola

Devet koraka do Devete  Želiš li da Deveta zaista postane tvoja škola?

 

Kalendar
« Lipanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 26. 3. 2010.

Ukupno: 2171994
Ovaj tjedan: 3093
Danas: 878
CMS za škole logo
IX. gimnazija Zagreb / Dobojska 12, HR-10000 Zagreb / gimnazija-deveta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-deveta-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju