Kao zadnju aktivnost u sklopu projekta Glazbene slušaonice učenice 3. d i 3. e razreda uredile su pano ispred knjižnice. Morskim motivima i ljetnim hitovima unijele su dašak ljeta u školske hodnike. Pozivamo vas da pogledate njihov rad, a usput možda i posudite koju knjigu za ljetne praznike!
Svim učenicima IX. gimnazije želimo bezbrižno, veselo i sunčano ljeto. Čitajte knjige, slušajte glazbu, odmorite se od školskih obveza i uživajte u praznicima.
Vidimo se ponovno na jesen!



