Učenici trećih i četvrtih razreda su prošli petak sudjelovali na otvorenom danu PMF-a u Zagrebu. U pratnji profesora Z. Tomšića i profesorica N. Leko Lončar i A. Hrgović posjetili su prezentacije i predavanja o Kemiji, Biologiji, Matematici i Fizici. Upoznali smo profesore, asistente i studente, razgledali predavaonice i laboratorije, ocijenili kvalitetu hrane u menzi a bili smo i uspješni u Potjeri i FizKvizu. Iduće godine očekujemo da će nas ovogodišnji maturanti dočekati kao studenti-demonstratori!
Završetak eTwinning projekta: “Das Handy – mein Freizeitgestalter”
Učenici 3.e razreda koji uče Njemački jezik završili su međunarodni eTwinning projekt "Das Handy -...



