Učenici trećih i četvrtih razreda su prošli petak sudjelovali na otvorenom danu PMF-a u Zagrebu. U pratnji profesora Z. Tomšića i profesorica N. Leko Lončar i A. Hrgović posjetili su prezentacije i predavanja o Kemiji, Biologiji, Matematici i Fizici. Upoznali smo profesore, asistente i studente, razgledali predavaonice i laboratorije, ocijenili kvalitetu hrane u menzi a bili smo i uspješni u Potjeri i FizKvizu. Iduće godine očekujemo da će nas ovogodišnji maturanti dočekati kao studenti-demonstratori!
Dan biološke raznolikosti u Devetoj
U sklopu obilježavanja Međunarodnog dana biološke raznolikosti, učenici 2. razreda, pod vodstvom...



