U petak 8. svibnja, u suradnji s Crvenim križem, u našoj je školi održana akcija darivanja krvi, a taj datum ujedno obilježava i Međunarodni dan Crvenog križa.
U akciji su sudjelovali uglavnom naši maturanti, kojima je ovo bilo prvo darivanje krvi.
Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovoj hvalevrijednoj akciji i pokazali solidarnost te spremnost pomoći drugima.
Završetak eTwinning projekta: “Das Handy – mein Freizeitgestalter”
Učenici 3.e razreda koji uče Njemački jezik završili su međunarodni eTwinning projekt "Das Handy -...



