Državna natjecanja i smotre

Na Državno natjecanje iz informatike pozvan je naš učenik Marko Ćiril Z. Čestitamo Marku i njegovoj mentorici, profesorici Jelki Dorić!

Na Državno natjecanje iz povijesti pozvan je naš učenik Lovro H. Čestitamo Lovri i njegovom mentoru, profesoru Vladimiru Begoviću!

Županijska natjecanja i smotre

​Na Županijskoj smotri LiDraNo, literarni rad naše učenice Brigite S., predložen je za Državnu smotru LiDraNo. Čestitamo Brigiti i nezinoj mentorici, profesorici Nikolina Cvetković!

Na Županijskom natjecanju iz informatike, naš učenik Marko Ćiril Z., osvojio je 4. mjesto. Čestitamo Marku i njegovoj mentorici, profesorici Jelki Dorić!

Na Županijskom natjecanju iz povijesti, naš učenik Lovro H., osvojio je 5. mjesto. Čestitamo Lovri i njegovom mentoru, profesoru Vladimiru Begoviću!

Na Županijskom natjecanju iz matematike, naša učenica Paula Ž., osvojila je 6. mjesto, a naš učenik Marko Ćiril Z., osvojio je 7. mjesto. Čestitamo Pauli i Marku te njihovim mentoricama, profesoricama Meliti Šulc i Jelki Dorić!

Na Županijskom natjecanju iz francuskoga jezika, naša učenica Nika H., 3.d osvojila je 7. mjesto. Čestitamo Niki i njezinoj mentorici, profesorici Mirjani Franić!

Učenici IX. gimnazije koji su se plasirali na Županijska natjecanja školske godine 2020./2021.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!

eTwinning u IX.gimnaziji

Autor: Darija Smolčić, 3. 6. 2020.

Učenici i profesori IX. gimnazije u suradnji sa školama iz različitih europskih zemalja već niz godina uspješno provode eTwinning projekte koji su osvojili velik broj priznanja. IX. gimnaziji ove je godine kao uspješnoj članici zajednice eTwinninga ponovo dodijeljen  naslov eTwinning škole.

Ove školske godine na nastavi njemačkog jezika provedena su dva eTwinning projekta: "Unser Schulalltag" s partnerima iz Italije i Švedske i "Dossier Berliner Mauer" s partnerima iz Poljske.

« Lipanj 2021 »

IX. gimnazija Zagreb / Dobojska 12, HR-10000 Zagreb / gimnazija-deveta-zg.skole.hr / ured@gimnazija-deveta-zg.skole.hr